جراحی زیبایی صورت

جراحی زیبایی صورت

divider

انسان ها از دیرباز در پی برگرداندن شادابی و طراوت از دست رفته دوران جوانی و حتی زیبایی بیشتر بوده اند . امروزه روش های بسیاری برای جوان کردن پوست و برطرف کردن تغییر رنگ و افتادگی پوست صورت ، رفع عیوب و… ابداع شده است. زیبایی یک فرد به دلایل مختلفی می تواند دستخوش تغییر شود از جمله : افزایش سن و کاهش فعالیت کلاژن سازی در پوست ، تصادف ، جراحت ، نقص مادرزادی و… بسیاری هم هستند که هیچ مشکلی ندارند و تنها دوست دارند سراغ جراحی های زیبایی بروند به دلایلی کاملا شخصی . جزو هرکدام از این دسته ها باشید که آشنایی کلی با اقدامات و جراحی های زیبایی احتمالا برایتان جالب خواهد بود.

با افزایش سن و پیرتر شدن ، اغلب افراد وقتی که بوسیله جراحی زیبایی علائم پیری خود را پنهان می کنند احساس جوانی و پویایی می کنند . یکی از بیشترین درخواست هایی که ما با آن مواجه هستیم . این است که افراد می خواهند با جوانتر کردن ظاهر خود ، انرژی درونی خود را نشان دهند . افراد زیادی می خواهند که ناحیه دور فک خود را صافتر کنند . برخی می خواهند که گونه های افتاده خود را ترمیم کنند . بعضی دیگر می خواهند که خطوط خنده خود را عمل کنند تا از حالت خمودگی و اخم آلودگی خارج شوند . 

عمل جراحی زیبایی , صورت را 5 تا 10 سال جوانتر نشان می دهد . لیفتینگ ( کشش پوست صورت ) معمولاً در افراد بالای 40 ساله انجام می شود . در این عمل از طریق کشیدن پوست صورت و بافت زیر آن چروک پوستی کاهش مییابد. لیفتینگ صورت را هم می توان با سایر اعمال زیبایی مثل لیفتینگ گردن ، بلفاروپلاستی ( کشیدن پوست پلک ها)، لیفتینگ ابرو و لیفت پیشانی به طور همزمان انجام داد . سن متقاضی، جنس پوست وی، میزان کشیدن پوست و عضلات زیر پوست همگی بر نتیجه عمل موثرند.

وقتی که افراد به دنبال انجام جراحی پلاستیک می باشند تنها روی یک جنبه از اعضای صورت خود توجه دارند و کمتر به کل ظاهر خود توجه نشان می دهند . یکی از بیشترین دغدغه های افرادی که به ما مراجعه می کنند این است که می خواهند « گردن بوقلمونی شکل » خود را عمل کنند. اغلب اوقات بیماران تنها می خواهند که عمل کشیدگی گردن را انجام دهند و ندرتاً اتفاق می افتد که آنها بعد از عمل از نتیجه به دست آمده راضی باشند.

وقتی که پوست اضافه گردن برداشته می شود ، پوست شل صورت جلوی گوش ها برآمده می شود و فرد ظاهری غیر عادی پیدا می کند . اگر جراحی به شما گفت که او می تواند تنها با انجام یک عمل کشیدن گردن شما را درمان کند، ما جدا توصیه می کنیم که با یک جراح دیگر نیز مشورت کنید .

 

sidebar
Call Now
Directions